Naar inhoud

Ronde 1

De eerste ronde zit erop en de grootste verrassing kwam meteen van een thuisspeler. Geert Leunis versloeg op eerste zicht vrij vlot IM Pieter Claesen, die z'n tegenstander waarschijnlijk wat onderschatte. De meeste andere borden respecteerden de wet van de sterkste. Een uitgebreid verslag vindt u op Schaakfabriek, voor sfeerbeelden zorgen we zelf.

  1  Akesson Ralf            - Versporten Wim           1-0   
  2  Gooris Jan              - Hovhanisian Mher         0-1   
  3  Claesen Pieter          - Leunis Geert             0-1   
  4  Stinis Steven           - Docx Stefan              0-1   
  5  Draftian Ashote         - Barbe Tom                1-0   
  6  Weiler Marc             - Wantiez Fabrice          0-1   
  7  Wiley Tom               - Reyniers Pieter          ½-½   
  8  Davey Mark              - Renette Hans             0-1   
  9  Steel Henry Robert      - Slootmaekers Romain      1-0   
 10  Van Praag Bart          - Akhayan Ruben            0-1   
 11  Claesen Jeroen          - Verduyckt Johan          1-0   
 12  De Abreu Orlando        - Duhayon Yves             0-1   
 13  Praet Maarten           - Janssens Carlo           1-0   
 14  Baekelant Eva           - Sarrau Jelle             0-1   
 15  Tonoli Benjamin         - Rogmans Jelle            0-1   
 16  Crabbe Danny            - Lacrosse Marc            0-1   
 17  Van Herck Marcel        - Spaens Kjell             1-0   
 18  De Ridder Dieter        - Barbier Wim              0-1   
 19  Prunescu Claudiu        - Debusschere Helmuth      1-0   
 20  Pauwels Rudi            - Hamblok Roel             0-1   
 21  Broekman Willem         - Verhasselt Kris          1-0   
 22  Van Noten Stijn         - Bernard Nicolas          1-0   
 23  Noordhoek Henk          - Meskens Stephan          ½-½   
 24  Taverniers Peter        - Van Haelst Raymond       0-1   
 25  Rogiers Jan             - Roosen Stefan            1-0   
 26  Hennico Benoit          - Allaert Dimitri          0-1   
 27  Pelemans Joris          - Wouters Maarten          1-0   
 28  Van Den Wijngaert Sigi  - Carcan Stephane          0-1   
 29  Debilloez Yves          - Valcke Rudy              1-0   
 30  Barbier Wiebke          - Steel Sarel              0-1   
 31  Goossens Roel           - De Smet Karl             1-0   
 32  Peers Wim               - Van Der Stricht Jan      0-1   
 33  Verstraeten Reinaert    - Reyskens Jules           1-0   
 34  Reypens Jan-Dries       - Frank Albert             0-1   
 35  Van Der Vurst Arne      - Moeyersons Koenraad      1-0   
 36  Vander Voort Patrick    - Peeters Tim              0-1   
 37  Staessens Giovanni      - Baert Bart               1-0   
 38  Lefevre Lucien          - Cuypers Dries            0-1   
 39  Van Endert Lynn         - Van Hauthem Erik         ½-½   
 40  Van Loo Georges         - Van Herck Raf            0-1   
 41  Huntley Kevin           - Pevar Andrew             0-1   
 42  Theys Bart              - Marmenout Sylvain        1-0   
 43  Morton Alistair         - Burnay Gerard            ½-½   
 44  Dierckx Gunther         - Dennis Barry             1-0   
 45  Barbier Astrid          - Rousseau Jean-Francois   0-1   
 46  De Block Gert           - Crabbe Taede             1-0   
 47  Katti Guruprasad        - Gijsen Michelle          0-1   
 48  Lenders Raoul           - Verstraeten Johan        1-0   
 49  Verstraeten Iris        - De Geest Jan             0-1   
 50  Tutenel Erik            - Pleysier Simon           0-1   
 51  Crabbe Blomme           - Persoons Bart            0-1