Naar inhoud

Ronde 7

  1  Claesen Jeroen         (2253 F)( 5.0) - Docx Stefan            (2331 F)( 6.5)  0-1   
  2  Lacrosse Marc          (2181 F)( 5.0) - Hovhanisian Mher       (2460 F)( 6.0)  0-1   
  3  Steel Henry Robert     (2280 F)( 5.0) - Renette Hans           (2281 F)( 6.0)  0-1   
  4  Akesson Ralf           (2484 F)( 5.0) - Akhayan Ruben          (2262 F)( 5.0)  ½-½   
  5  Wiley Tom              (2310 F)( 5.5) - Duhayon Yves           (2237 F)( 4.5)  1-0   
  6  Tonoli Benjamin        (2183 F)( 4.5) - Wantiez Fabrice        (2325 F)( 5.0)  0-1   
  7  Draftian Ashote        (2329 F)( 5.0) - Stinis Steven          (2115 F)( 4.0)  1-0   
  8  Praet Maarten          (2230 F)( 5.0) - Rogiers Jan            (2094 F)( 4.0)  1-0   
  9  Van Herck Marcel       (2173 F)( 4.0) - Barbe Tom              (2108 F)( 5.0)  0-1   
 10  Pelemans Joris         (2023 F)( 4.5) - Barbier Wim            (2167 F)( 4.5)  ½-½   
 11  Prunescu Claudiu       (2164 F)( 5.0) - Carcan Stephane        (2019 F)( 4.0)  1-0   
 12  Baekelant Eva          (1954 F)( 4.0) - Hamblok Roel           (2160 F)( 5.0)  0-1   
 13  Van Der Vurst Arne     (1949 F)( 4.0) - Leunis Geert           (2130 N)( 5.0)  0-1   
 14  Noordhoek Henk         (2117 F)( 5.0) - Rogmans Jelle          (1951 F)( 4.0)  1-0   
 15  De Ridder Dieter       (1898 F)( 4.0) - Sarrau Jelle           (2202 F)( 4.0)  ½-½   
 16  Versporten Wim         (2151 F)( 3.5) - Steel Sarel            (2000 N)( 4.5)  0-1   
 17  Broekman Willem        (2141 F)( 3.5) - Verduyckt Johan        (1979 F)( 4.5)  0-1   
 18  Gooris Jan             (2133 F)( 4.5) - Janssens Carlo         (1968 N)( 3.5)  1-0   
 19  Van Praag Bart         (2002 F)( 3.5) - Van Haelst Raymond     (2114 N)( 4.5)  0-1   
 20  De Abreu Orlando       (1973 F)( 3.5) - Barbier Sigiswald      (2031 F)( 4.5)  0-1   
 21  Davey Mark             (2020 F)( 4.5) - Van Noten Stijn        (1849 N)( 3.5)  1-0   
 22  Weiler Marc            (2079 F)( 4.0) - Burnay Gerard          (1846 N)( 3.0)  1-0   
 23  Theys Bart             (1862 N)( 3.0) - Allaert Dimitri        (2031 F)( 4.0)  0-1   
 24  Camps Jeroen           (1659 N)( 3.0) - Goossens Roel          (1978 F)( 4.0)  0-1   
 25  Van Der Stricht Jan    (1971 F)( 4.0) - Roosen Stefan          (1722 N)( 3.0)  1-0   
 26  De Block Gert          (1702 N)( 3.0) - Frank Albert           (1953 F)( 4.0)  0-1   
 27  Barbier Wiebke         (1636 N)( 3.0) - Peeters Tim            (1945 F)( 4.0)  0-1   
 28  Marmenout Sylvain      (1394 N)( 3.0) - Pevar Andrew           (1879 N)( 4.0)  0-1   
 29  Reyniers Pieter        (2028 F)( 3.5) - Wouters Maarten        (1683 F)( 3.0)  1-0   
 30  Rousseau Jean-Francois (1786 N)( 3.5) - Bernard Nicolas        (2132 F)( 2.5)  1-0   
 31  Schepens Vincent       (1716 N)( 2.5) - Slootmaekers Romain    (2012 F)( 3.5)  0-1   
 32  Lenders Raoul          (1675 N)( 2.5) - Debusschere Helmuth    (1894 F)( 3.5)  0-1   
 33  Van Hauthem Erik       (1890 N)( 3.0) - Taverniers Peter       (1792 F)( 3.0)  ½-½   
 34  Tutenel Erik           (1642 N)( 3.5) - Schrickx Frank         (1883 N)( 2.5)  1-0   
 35  Van Herck Rob          (1543 N)( 2.5) - Pauwels Rudi           (1880 F)( 3.5)  0-1   
 36  Van Herck Raf          (1429 N)( 2.5) - Meskens Stephan        (1822 N)( 3.5)  0-1   
 37  Pleysier Simon         (1800 N)( 2.5) - Gijsen Michelle        (1686 F)( 3.5)  0-1   
 38  Barbier Astrid         (1195 N)( 3.0) - Dierckx Gunther        (1793 N)( 3.0)  ½-½   
 39  Hennico Benoit         (1700 N)( 3.0) - Persoons Bart          (1632 N)( 2.5)  1-0   
 40  Peers Wim              (1572 N)( 2.5) - Cuypers Dries          (1896 N)( 2.5)  ½-½   
 41  Huntley Kevin          (1400 N)( 3.0) - Verhasselt Kris        (1872 N)( 2.0)  1-0ff 
 42  Van Den Wijngaert Sigi (1670 N)( 3.0) - Reyskens Jules         (1560 F)( 2.0)  1-0   
 43  Morton Alistair        (1376 N)( 3.0) - Valcke Rudy            (1642 N)( 2.0)  1-0   
 44  De Smet Karl           (1620 F)( 3.0) - Reypens Jan-Dries      (1501 N)( 2.0)  1-0   
 45  Crabbe Danny           (1945 F)( 2.0) - Baert Bart             (1469 N)( 2.0)  ½-½   
 46  De Geest Jan           (1648 N)( 2.5) - Katti Guruprasad       (   0  )( 1.5)  1-0ff 
 47  Van Endert Lynn        (1473 N)( 1.0) - Van Loo Georges        (1882 F)( 2.0)  0-1   
 48  Lefevre Lucien         (1445 N)( 1.0) - Moeyersons Koenraad    (1485 N)( 2.0)  0-1   
 49  Crabbe Taede           (   0  )( 2.0) - Vander Voort Patrick   (1485 N)( 1.0)  1-0   
 50  Dennis Barry           (1200 N)( 2.0) - Crabbe Blomme          (   0  )( 0.0)  1-0   

Jeroen Claesen is er niet in geslaagd de tornooizege van Dockx in gevaar te brengen. Dockx koos voor nul risico door met zwart een systeem te spelen met d6 en e5 met dameruil op d8 als gevolg. In het vervolg slaagde hij er ook in Jeroen langzaam maar zeker weg te drukken en het resulterende toreneindspel werd overtuigend gewonnen.

Op de 2e plaats vinden we het duo Hans Renette en Mher Hovhanisian. Beide heren speelden 2x remise en sloten af met een zege. Mher deed dat overtuigend tegen Marc Lacrosse, Hans deed het iets rustiger tegen de Zuid-Afrikaan Henry Robert Steel.

Tom Wiley is alleen 4e, gevolgd door een groep van maar liefst 13 spelers met 5 uit 7.